İş dünyasından eski bakanlara teşekkür yeni kabineye tebrik mesajları

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Lideri Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabinenin, ülkeye ve millete iyi olması temennisinde bulundu.

Ankara Sanayi Odası (ASO) Yönetim Kurulu Lideri Seyit Ardıç, Türkiye Cumhuriyetinin 100. yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından oluşturulan yeni kabinenin ülke, millet ve endüstriciler için güzel olmasını dileyerek, “Ülkemiz ve sanayicilerimiz için çok emek veren Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a, Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a Meclisim, Yönetim Kurulu Üyelerim ve sanayicilerimiz ismine özellikle teşekkür ederim.” sözünü kullandı.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğindeki Türkiye Yüzyılı’nın birinci kabinesinin, ülkeye ve millete iyi olmasını diledi.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde kurulan yeni kabineyi esnaf ve sanatkar topluluğu ismine gönülden tebrik ettiğini belirterek, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Ülkemizin geleceği için kıymetli bir sorumluluk üstlenen her bir kabine üyesini kutluyorum. Her birinin Türkiye Yüzyılı’nda ülkemizin kalkınması ve refahı için kıymetli bir katkı sağlayacağına inancımız sonsuz.”

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabinenin ülkeye, millete güzel olmasını dileyerek, şunları kaydetti:

“Tüm bakanlarımıza muvaffakiyetler diliyorum. OSB topluluğumuza büyük katkıları olan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a, verdikleri tüm takviyeler için yürekten teşekkür ediyorum. Bakan Yardımcılığı döneminde de her vakit yanımızda olan yeni Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır Bey’i tebrik ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir