Şampiyonlar Ligi’nde kim kimle eşleşti 2023? UEFA Ş. Liginde hangi takım kimle eşleşti? Çeyrek final ve yarı final eşleşmeleri nasıl?

Dünya Kupası’ndan sonra futbolun en üst turnuvası olarak kabul edilen Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final kuraları çekildi. Birbirinden heyecanlı maçlar futbol severleri bekliyor. Pekala, Şampiyonlar Ligi’nde kim kimle eşleşti 2023? UEFA Ş. Liginde hangi kadro kimle eşleşti? Çeyrek final ve yarı final eşleşmeleri nasıl? İşte tüm kura sonuçları…

ŞAMPİYONLAR LİGİ KURALARI ÇEKİLDİ Mİ 2023?

Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final ve yarı final eşleşmeleri aşikâr oldu. Finalinin İstanbul’da yapılacağı Devler Ligi’nin çeyrek finalinde Manchester City-Bayern Münih eşleşmesi öne çıkan müsabaka olarak dikkat çekiyor. Bu maçın galibi ise yarı finalde Real Madrid-Chelsea uğraşının kazananıyla oynayacak. Çeyrek final ayrıyeten Milan ile Napoli eşleşmesine de sahne olacak. İki İtalyan devi, yarı final için kozlarını paylaşacak.

Ş. LİGİ KİM KİMLE EŞLEŞTİ? ÇEYREK FİNAL VE YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ NASIL?

Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Manchester City- Bayern Münih eşleşmesi öne çıkan müsabakalardan biri oldu. Devler Ligi’nin son şampiyonu Real Madrid ise Chelsea ile eşleşti. Yarı finalde ise iki maçın galibi İstanbul’daki finale hak kazanmak için kozlarını paylaşacak.

Çeyrek final eşleşmeleri:

  • Real Madrid-Chelsea
  • Inter-Benfica
  • Manchester City-Bayern Münih
  • Milan-Napoli

Yarı final eşleşmeleri:

  • Milan/Napoli-Inter/Benfica
  • Real Madrid/Chelsea-Manchester City/Bayern Münih

Ş. LİGİ ÇEYREK FİNAL VE YARI FİNAL MAÇLARI NE VAKİT OYNANACAK?

Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final maçları, 11-12 ve 18-19 Nisan tarihlerinde oynanacak. Yarı final cinsinde ise maçlar 9-10 Mayıs ile 16-17 Mayıs tarihlerinde yapılacak. Devler Ligi’nde 2022-2023 dönemi finalinde kadrolar kozlarını, 10 Haziran’da İstanbul’da paylaşacak.

FİNALE KİM ÇIKAR? FAVORİ KİM?

Çoğu futbol sever bu yıl finalde Napoli-M. City müsabakasını izlemek istiyor. Haberler.com grubu olarak bizim favorimiz Manchester City. Pekala sizin favoriniz hangi kadro? Yorumlara yanıtlarınızı bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir