Son dakika: Fenerbahçe, Rodrigo Becao’yu bekliyor! Sarı lacivertlilerde 2 oyuncuyla yollar ayrılacak

Sezona daha güçlü bir savunma çizgisiyle girmek isteyen Fenerbahçe; Gustavo Henrique, Luan Peres, Serdar Aziz, Samet Akaydin, Attila Szalai ve genç Buyruk Ortakaya’nın yanına Alexander Djiku transferini bitirdikten sonra Rodrigo Becao için de ağır efor harcıyor.

FENERBAHÇE SAMBACI’DA ISRARCI 

Kanarya iki dönemdir renklerine katmak istediği 1.91 uzunluğunda, 27 yaşındaki Brezilyalı stoperin peşini bırakmıyor. Seri oyun tarzıyla ortaya atılan toplarda rakibe alan bırakmayarak birinci dokunuşu yapan Becao, transfer gerçekleşirse sert ve agresif oyun yapısıyla Fenerbahçeli taraftarların sevgilisi olabilir. Bu transfer için 8 milyon Euro bonservis bedelini gözden çıkaran sarı lacivertli grup Udinese’den yanıt bekliyor.

SZALAi, Buyruk VE GUSTAVO GiDEBiLiR

Kadroda hala 6 stoperin bulunmasına karşın bu mevkiye 7. transferin düşünülmesi eldeki birtakım oyuncularla yol ayrımına gidileceğinin sinyali olarak bedellendiriliyor. Bundesliga takımı Union Berlin’in ilgisini sürdüğü Attila Szalai’nin yanı sıra Göztepe’nin 1 yıl daha kiralamakta ısrarcı olduğu Buyruk Ortakaya ve takıma girmesi sıkıntı gözüken Gustavo Henrique hakkında kararın önümüzdeki hafta netleşmesi bekleniyor. Bu ortada gazeteci Nicolo Schira’nin tezine nazaran FENERBAHÇE, Bonucci’ye de teklif yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir