Yeni yaşını kutlayan İrem Derici, Atakan Işıktutan’a aşkını haykırdı: Deliler gibi aşık oldum

Şarkıları, güçlü sesi ve dobra açıklamalarıyla isminden sıkça kelam ettiren İrem Derici, bir müddettir de özel hayatıyla isminden kelam ettiriyor. Eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile aşk yaşayan İrem Derici, dün akşam yakın arkadaşları ve sevgilisiyle yeni yaşını kutladı.

“ÇOK HOŞ BİR ADAMA AŞIK OLDUM”

Bir yerde doğum gününü kutlayan İrem Derici, pasta kesileceği esnasında yaptığı konuşmada Atakan Işıktutan’a aşkını haykırdı. Her fırsatta Işıktutan ile çok memnun olduğunu lisana getiren İrem Derici, konuşmasında “Bu yaşımın şöyle bir özelliği var. Meczuplar üzere aşık oldum, çok hoş bir adama aşık oldum. Düzgün insan olmak bence sonlu olmalı zira suyu çıktığında işte bu türlü bir adam ortaya çıkıyor. Seni kimse üzmesin karşısında beni bulur. Her yaşım seninle olsun” sözlerini kullandı.

IŞIKTUTAN: GÜZEL Kİ GELDİN HAYATIMA

Instagram hesabından İrem Derici’nin yeni yaşını kutlayan Atakan Işıktutan ise paylaşımda “Çok süslü kelamlardan anlamıyorum. Öğreneceğiz, affet şimdilik. Güzel ki doğdun hoş kızım. Yeterli ki geldin hayatıma güzel geldin. Erkenden başlıyoruz. Sabah o yüzünü güldürebildiysem ne memnun bana, ne memnun bize” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir